line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Мерефі відкрито новий дитячий садок

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні взяв участь в церемонії відкриття Мереф'янського дошкільного навчального закладу №4, який відновив роботу після тривалої перерви. Даний захід відбувся в ході Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України. Голова ХОДА оглянув дитячий садок, новий харчоблок, а також привітав дітей, батьків і педагогів з наступаючим Новим роком і вручив подарунки.

«Ми сьогодні маємо можливість подивитися на спільну роботу різних територіальних громад: Харківського району, Мереф'янської міської ради, обласної ради. Я знаю, в цей садок були вкладені гроші і батьків, і народних депутатів. Радує те, що сьогодні умови перебування стають рівними у Харкові, Мерефі, Пісочині та віддалених селах області. Там, де робляться ремонти, відновлюються навчальні установи, умови для дітей такі, що можна сьогодні говорити про повну безпеку, комфорт, зручність і нові можливості», – зазначив губернатор.

Дошкільний навчальний заклад розміщено в пристосованому приміщенні. У ньому працюватимуть 2 групи на 57 дітей з 10,5-годинним перебуванням. Для проведення ремонтних робіт було виділено 2 млн. 305,3 тис. грн. (місцевий бюджет - 385,3 тис. грн., районний бюджет - 660 тис. грн., обласний бюджет - 1 млн. 168 тис. грн.). Облаштовані : спальні, ігрові, туалетні кімнати, роздягальні, кімната медичної сестри, ізолятор, харчоблок. Твердим і м'яким інвентарем, технологічним обладнанням та меблями установа забезпечена повністю. Територія установи озеленена. Кожна група має окремий ігровий майданчик, на якому встановлено сучасне ігрове обладнання. За позабюджетні (92 тис. грн.) придбані: праска, медикаменти, постільна білизна, ковдри, посуд, гардини, жалюзі, килими, канцтовари, пилосос, методична література, іграшки, прасувальна дошка, сушка для білизни, пральна машина.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal