line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Михайло Добкін привітав з новорічними святами колектив і учнів школи-інтернату «Обдарованість»

Сьогодні під час Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін відвідав КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради». Він ознайомився з відремонтованими спальними та навчальними корпусами, їдальнею, актовою залою, бібліотекою.

Від імені керівників усіх районів області губернатор привітав учнів, педагогів, батьків з новорічними та різдвяними святами, вручив дітям новорічні подарунки.

Вітаючи педагогічний колектив та учнів з наступаючим Новим роком, він зазначив, що за 4 роки тут вже склався колектив однодумців, який може йти далі до нових перемог, нових досягнень. І не просто може, а зобов'язаний.

«Я думаю, що наша найголовніша задача - підтримувати і розвивати, тих, хто вміє досягати успіху. Найголовніше - вірте в свої сили! Ви всі справжні талановиті люди. З вами працюють найкращі педагоги нашого регіону. На вас очікують кращі вузи Харкова і країни. А найголовніше - знайте: ви закладаєте традицію такого навчального закладу, який буде уособлювати нашу освіту, як уособлюють інші країни Кембридж, Йель, Гарвард. У нас це лише перші кроки, але я сподіваюся, що коли вже ви будете відповідати за нашу державу, ви зробите так, що вчитися тут буде так само престижно, а вчити буде ще й економічно вигідно», - сказав він.

Довідка. У 2013/2014 навчальному році в школі-інтернаті навчаються 262 учня, їз них: 8-9-х класів - 121; 10-11-х класів - 141. Випускників 9-х класів - 64. Випускників 11-х класів - 79, з них претендентів на нагородження золотою медаллю - 19, срібною - 7.

У школі-інтернаті навчаються діти з усіх районів та міст обласного значення Харківської області. Найбільше з Балаклійського, Чугуївського, Лозівського, Печенізького, Харківського, Валківського районів, м. Лозової, м. Ізюма, м. Чугуєва.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь