line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Дорогі балаклійці!

Дорогі балаклійці!

Ось і завершується 2013 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Вітаємо вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

 

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та  достатком ваші оселі. Нехай чарівність новорічної ночі, таїнство коляди та божественні миттєвості Різдва дарують усім вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення всіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

  Віримо, що 2014 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку району. Для досягнення цієї мети  лише злагоджені дії депутатського корпусу районної ради у співпраці з районною державною адміністрацією та сільськими радами дадуть змогу покращити наповнення районного та місцевих бюджетів, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє. Тож нехай у ці святкові дні різдвяна зоря об’єднає всіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і справи, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

  Веселих свят! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення!

 

   Голова Балаклійської                                                     Голова Балаклійської

   районної державної адміністрації                               районної ради

  І. Столбовий                                                                   С. Масельський

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь