line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У всіх закладах культури Харківщини заплановано заходи до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

 

Згідно з розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна в рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо належної підготовки до святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в регіоні заплановано проведення культурних заходів, присвячених цій даті. Про це розповів під час прес-конференції директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов.

 

За його словами, протягом року планується проведення тематичних книжкових виставок, концертних програм, тематичних вечорів та літературно-музичних композицій, присвячених життю і творчості Т.Г.Шевченка.

 

«Розпорядженням голови Харківської обласної адміністрації затверджено план основних заходів, присвячених святкуванню в Україні 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка. Він містить багато різнопланових заходів. Фактично в усіх установах культури м. Харкова та області заплановано заходи, присвячені цій даті», - зазначив Дмитро Кузнєцов.

 

Довідка. Проведення урочистостей до 200-річчя Великого Кобзаря заплановано на 7 березня у великій залі ХНАТОБу ім.М.Лисенка. Урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку за участю керівництва регіону, представників дипломатичного корпусу, релігійних громад, об’єднань громадян, учнівської, студентської молоді та громадськості заплановано на 9 березня та 22 травня; регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» - на 19 травня; літературно-мистецьке свято «В сім’ї вольній, новій» - на 22 травня.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь