line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Афіші заходів, присвячених 200-річчю з дня народження Т. Шевченка, будуть розміщені у навчальних закладах Харківщини

Про це в ході робочої наради з директорами обласних комунальних підприємств розповів заступник голови Харківської ОДА Євген Савін.

 

 

 

Під час наради обговорили питання реалізації в регіоні завдань Президента України щодо належної підготовки до святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, план проведення різних культурних і просвітницьких заходів. За словами віце-губернатора, в області робота з підготовки до ювілею з дня народження Тараса Шевченка почалася ще в 2012-му році. Згідно з розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна, в регіоні заплановано проведення різних культурних заходів.

«Сьогодні ми зібралися для того, щоб підбити проміжні підсумки підготовки області до урочистостей і визначити наші плани на майбутнє. На початку нашої наради хотілося б відзначити, що святкування такої важливої дати як 200-річчя з дня народження видатного поета і громадського діяча посідає одне з провідних місць у списку святкових і культурно-просвітницьких заходів, які проходять у всіх регіонах України, а популяризація творчості Тараса Шевченка є одним з напрямів реалізації державної культурної політики», - сказав Євген Савін.

У ході наради було відзначено, що величезну увагу буде приділено заходам у навчальних закладах області. Також планується провести урочистий концерт у Великій залі ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка (7 березня). Серед тематичних заходів заплановано: тематичні бесіди, уроки пам'яті, регіональний конкурс читців, книжкові виставки, поетичні вечори, обласний конкурс аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони», шоу-виставка для дітей.

За підсумками наради Євген Савін дав доручення директорам комунальних підприємств скласти точний графік проведення заходів, підготувати афішу з датами проведення заходів та поширити їх у навчальних закладах області, а також видати сувенірну продукцію: календарі, закладки для книг і т.п.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь