line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Тарас Григорович Шевченко – це символ свободи і незалежності України

Про це сьогодні в ході прес-туру, присвяченого виконанню завдання Президента України щодо підготовки до святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

 

«Тарас Григорович Шевченко – це символ свободи і незалежності України. Формування ставлення до Шевченка у молоді – це формування ставлення до країни, свого народу і незалежності», – підкреслив він.

Також заступник губернатора зазначив, що Харківська область бере активну участь у підготовці до святкування 200-річчя з дня народження Кобзаря. Є розпорядження голови ХОДА Михайла Добкіна, яким затверджено план заходів, присвячених цій даті. Цей план постійно оновлюється і кількість заходів збільшується, тому що заклади культури пропонують нові і нові ідеї.

Євген Савін додав, що також з'явилася ідея проведення поетичного телемарафону на ХОД ТРК, в ході якого і дорослі, і діти, і знамениті люди читатимуть вірші Тараса Шевченка. «Я думаю, що це буде цікаво, і такий проект до кожної людини донесе творчість нашого Кобзаря», – заявив він.

Найбільш масштабним заходом стане покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку 9 березня, а 7 березня в Харківському національному академічному театрі опери та балету М.В. Лисенка відбудеться гала-концерт, присвячений творчості поета.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь