line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Річниця Соборності

IMG 446222 січня цього року український народ відзначив річницю підписання Акту злуки між представниками Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цей день увійшов в історію як свято національної єдності – День Соборності України. З 30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича на офіційному рівні було встановлено День Соборності та Свободи України.

 

IMG 4473На відзначення одного з найважливіших національних свят нашої країни, в Балаклії, на площі Казмірука відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзареві Тарасу Шевченку. У цьому заході взяли участь заступники голови райдержадміністрації Валентина Панасенко та Олексій Верещака, представники районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, працівники підприємств, організацій, установ міста та громадськість.

"Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. Разом із Днем Соборності України ми святкуємо ще й День Свободи. Адже саме свобода – наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність, яка об’єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Дорогі балаклійці! Вітаючи вас з Днем Соборності та Свободи України, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної Балаклійщини та України!", - привітала присутніх під час заходу Валентина Панасенко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь