line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Від першої особи

IMУ нинішній політичній ситуації в країні, коли мирне протистояння євромайдану в Києві перетворилося на загальнодержавний розквіт радикалізму та екстремізму, коли порушуються всі існуючі закони, захоплюються адмінбудівлі, руйнуються музеї та будівлі мирних жителів, коли з майна, яке належить громадам міст, будуються барикади, палають парки і сквери, не можуть залишатися байдужими до тривожних подій жителі Балаклійщини. Про це йшла мова в ході прес-конференції районних ЗМІ з головою районної державної адміністрації Іваном Столбовим.

 

—Іване Михайловичу, поділіться, будь ласка, своїм поглядом на політичну ситуацію в країні.

— Дійсно, наша держава сьогодні переживає не найкращі часи, пов’язані з ескалацією напруженості, яка відбувається в суспільстві, з незаконними діями низки опозиційних сил, які призводять до порушення Конституції, норм та законів, які діють в Україні. Безумовно, це підтримувати ми не можемо, ми будемо робити все можливе для того, щоб забезпечити спокій, життєдіяльність жителів нашого Балаклійського району та тих організацій, які працюють тут, у першу чергу, бюджетних. Нам цього тижня необхідно прийняти бюджет. Хочу сказати про те, що сьогодні все зроблено для того, щоб забезпечувалася виплата заробітної плати – ми не маємо цієї заборгованості, здійснюються всі соціальні виплати. Всі промислові, сільськогосподарські, бюджетні підприємства та установи працюють у нормальному режимі. Тобто, з одного боку, сьогодні Україна розділена на дві частини, з іншого боку, ми робимо все можливе, щоб наша частина, на сході України, працювала без політичних потрясінь, без якихось бунтів, а головне – без незаконних дій, які сьогодні здійснюються на іншій території нашої держави.

— Іване Михайловичу, а Ваша особиста думка, що повинна сьогодні зробити верхівка влади нашої країни для найшвидшого урегулювання цієї ситуації?

— Ви знаєте про те, що вже зроблені відповідні кроки Президентом нашої держави назустріч лідерам опозиції, зараз триває переговорний процес. Завтра в Верховній Раді повинно бути розглянуто низку законів, спрямованих на стабілізацію ситуації, але, разом з тим, ми розуміємо, що сьогодні ті опозиційні лідери, які називають себе такими, не можуть керувати натовпом, який здійснює незаконне захоплення приміщень, адмінбудівель; останній випадок – це захоплення будівлі Міністерства юстиції України. Тобто, це дуже серйозне питання, яке, дійсно, може призвести до того, що необхідно буде вводити надзвичайний стан у державі. Але головне – щоб не пролилася людська кров, щоб не обривалося життя людей, щоб не допустити людських жертв. Тому я вважаю, що сьогодні з боку влади ці кроки зроблені, і ми повинні робити все можливе для того, щоб не нагнітати ситуацію, яка є в суспільстві. Але ми її не нагнітаємо. Ми на сході нашого регіону, в Балаклійському районі її не нагнітаємо, ми сьогодні працюємо.

— Наскільки питання безпеки контролюється в нашому районі? Адже сьогодні в новинах пройшла інформація щодо спроби нападу на Валківську райдержадміністрацію?

— Сьогодні є цілодобове чергування в приміщенні районної державної адміністрації та районної ради. Ми робимо все можливе, щоб охороняти пам’ятник В. Леніну, який є в нашому, щоб не допустити актів вандалізму. Впевнений, що сьогодні відповідальність, політичні погляди, а головне – громадянська позиція наших людей не дозволять втягнути їх у ці спроби антизаконних дій, які можуть здійснюватися, в тому числі, і на території нашого району.

— Що б Ви в цей період сказали жителям Балаклійщини?

— Користуючись нагодою, звертаюся до всіх жителів Балаклійського району з тим, що ми зробимо все можливе, щоб у нас у районі не було ніяких заворушень. І питання не в тому, хто сьогодні при владі, хто голова райдержадміністрації, хто голова районної ради – питання в політичній відповідальності, в політичних поглядах, які є в нас на сході. Не можуть сьогодні представники однієї політичної партії «Свобода» нехтувати всіма законними інтересами, у тому числі, і виборців нашого району. Підтримки ця політична сила, ця політична партія, її представники в нашому районі не мають жодної. Не можуть вони сьогодні Балаклійському району нав’язувати народні ради, які не мають ніякого законного статусу і діють, порушуючи чинне законодавство і Конституцію нашої держави. Тому ми як представники Балаклійського району, як представники політичної сили, до якої я належу – Партії регіонів, зробимо все можливе, щоб захистити законність, захистити порядок на підприємствах, в організаціях, установах. А це значить порядок, що ми сьогодні своєчасно виплачуємо і будемо виплачувати заробітну плату. Ми не допустимо того, що зараз представники тієї політичної сили, які навіть не мають жодного свого представника в районній раді чи в інших органах місцевого самоврядування, будуть робити щось для дестабілізації ситуації. Тому звертаюсь до всіх жителів району з проханням не йти на повідку в таких деструктивних сил, не піддаватися паніці та провокаціям. А ми зробимо все можливе, щоб стабільно працював весь наш Балаклійський район. Упевнений у тому, що найближчим часом політична криза, розв’язана в державі, буде подолана. Для цього всіх зусиль докладають і Президент, і певні політичні сили.

— Дякуємо за розмову.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь