line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ми хочемо миру і стабільності, бо війну й розруху бачили на власні очі

IMG 3004Цю тезу виголосили й одностайно підтримали всі члени Правління Балаклійського районного Союзу ветеранів Афганістану під час круглого столу з головою райдержадміністрації Іваном Столбовим та головою районної ради Степаном Масельським.

 

 

IMG 3013За словами голови  районного Союзу ветеранів Афганістану на засіданні Правління воїни-афганці Балаклійщини одностайно ухвалили резолюцію стосовно ситуації в Україні.

— Ми не з чуток знаємо, що таке розруха, війна і смерть. Ми усвідомлюємо, до чого може призвести і вже призводить ідеологія фашизму та безглуздого націоналізму, якщо байдуже спостерігати за тими ганебними явищами, які поширюються в державі. Захват органів влади в регіонах України – це шлях до безладу і хаосу в суспільстві. Ми цього не хочемо і вимагаємо від вищого керівництва вжити негайних заходів з наведення конституційного ладу, — наголошували в своїх виступах учасники зустрічі.

Голова районної державної адміністрації Іван Столбовий, голова районної ради Степан Масельський подякували воїнам-інтернаціоналістам за ініціативу та гідну громадянську позицію.

Серед іншого, за участі керівників районних служб були обговорені питання медичного забезпечення та лікування пільгових категорій громадян, їх оздоровлення в санаторно-курортних закладах, взаємовідносини з ПАТ «Харківгаз» тощо.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal