line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині продовжується робота, спрямована на підтримку та розвиток підприємницької діяльності

Про це сьогодні в ході програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» розповів заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Денис Ткачов. Він нагадав, що для малого бізнесу як в 2013, так і в 2014 році був введений мораторій на проведення планових перевірок контролюючих органів.

«В ході реалізації в регіоні завдань Президента України про створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, підбиваючи підсумки результатів 2013 року і говорячи про плани на 2014 рік, я хочу сказати, що останнім часом активніше працюють підприємницькі організації та бізнес-асоціації, які не тільки захищають і відстоюють права самих підприємців, але й приділяють велику увагу питанню захисту прав споживачів, підвищенню рівня наданих послуг. Проводяться роз'яснювальні семінари, тренінги , в тому числі і з залученням іноземних фахівців. І весь цей комплекс заходів позитивно позначається на динаміці розвитку підприємницької активності не тільки в Харківській області, а й в Україні » , - сказав Денис Ткачов.

Заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА також зазначив, що за останній час у сфері видачі дозвільних документів, необхідних для ведення підприємницької діяльності теж був зроблений значних крок вперед. Так, у Харківській області відкрито мережу центрів надання адміністративних послуг, а регіональний центр надання адміністративних послуг був за підсумками 2013 визнаний кращим в Україні і набрав максимальної кількість балів за рейтингом оцінювання, який проводив Кабінет Міністрів України і міністерство розвитку і торгівлі.

«Це об'єктивний показник, який говорить про те, що саме в Харкові і Харківській області велика увага приділяється саме сприятливою організації бізнес -клімату для підприємців, причому тут вже не робиться розходжень між малим, середнім і великим бізнесом», - сказав Заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Крім того, Денис Ткачов розповів про роботу центрів надання адміністративних послуг в Харківській області, районах області та містах обласного підпорядкування і відзначив, що в 2014 році заплановано розроблення та впровадження спеціального програмного забезпечення, яке дозволить адміністраторам працюючим в центрах, значно докорити процес прийому і видачі документів дозвільного характеру як для підприємців, так і для громадян.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь