line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харківській області велика увага приділяється сприятливій організації бізнес-клімату для підприємців

Про це сьогодні під час наради з реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

 

 

«За останній час у сфері видачі дозвільних документів, необхідних для ведення підприємницької діяльності був зроблений значних крок вперед. Так, у Харківській області відкрито мережу центрів надання адміністративних послуг, а Регіональний центр надання адміністративних послуг був за підсумками 2013 року визнаний кращим в Україні і набрав максимальну кількість балів за рейтингом оцінювання, який проводив Кабінет Міністрів України. Це об'єктивний показник, який говорить про те, що саме в Харкові і Харківській області велика увага приділяється сприятливій організації бізнес-клімату для підприємців», - сказав заступник голови ХОДА.

Крім того, Юрій Сапронов відзначив, що в 2014 році заплановано розробку та впровадження спеціального програмного забезпечення, яке дозволить адміністраторам, які працюють в центрах надання адміністративних послуг, значно прискорити процес прийому і видачі документів дозвільного характеру як для підприємців, так і для громадян.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь