line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу – пріоритетне завдання держави

IMG 3051В рамках реалізації у регіонах завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О. провів робочу зустріч з працівниками фізичної особи-підприємця Довгополої Л.М. та ознайомився з роботою і умовами кафе "Мрія".

 

 

За вагомий внесок у розвиток малого бізнесу Любов Довгопола неодноразово відзначалася як на районному, так і обласному рівнях, за сумлінну сплату податків нагороджувалася Державною податковою інспекцією Харківської області.

 

Під час зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О. зазначив, що діяльність суб’єктів малого бізнесу в районі зорієнтована здебільшого на задоволення місцевих потреб у товарах та послугах - соціальних потреб населення.

 

Також Вячеслав Тищенко наголосив на тому, що районними органами влади необхідно проводити свою діяльність не тільки в напрямку контролю, а головним чином спрямовувати зусилля на створення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності та сприяння залученню інвестицій, як важливих умов економічного зростання окремого суб’єкта підприємницької діяльності, так і району в цілому. В свою чергу, підприємницькі структури повинні бути добросовісними платниками податків, вдосконалювати і розширювати виробничі процеси та створювати нові робочі місця. Створюючи нові робочі місця, підприємництво сприяє якісному зростанню місцевих та державного бюджетів через збільшення податкових надходжень від розширення кола платоспроможних платників.


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal