line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні - День визволення Балаклії від німецько-фашистських загарбників

Шановні балаклійці, дорогі земляки!

  Від усієї душі вітаємо всіх вас, у першу чергу, ветеранів Великої Вітчизняної війни зі світлим і радісним святом – сімдесят першою річницею визволення Балаклії від німецько-фашистських загарбників.
Ті вогненні події назавжди вкарбувалися в серця тих, кому випало бути їх учасниками. 6 лютого є символом доблесті і героїзму, свідченням стійкості і самовідданості старшого покоління. 

Війна застала кожного з її учасників зненацька, змінила звичний ритм життя, розлучила з рідними і близькими – кого на роки, а кого назавжди. Не всім пощастило дожити до 71-ї річниці визволення Балаклії від окупантів. Наш святий обов’язок – вічно пам’ятати про тих, хто поліг у лютому 43-го в жорстоких боях за наше місто, так і не побачивши його вільним.  

  День визволення нашого рідного міста від німецько-фашистських загарбників – це свята подія для всіх, хто, незалежно від віку, національності, політичних уподобань по-справжньому любить своє місто і пишається ним. Цей день дорогий всім, хто вважає себе балаклійцем, для кого наше місто – рідний дім. Напередодні такої величної дати в історії нашого міста щиросердно бажаємо вам, дорогі земляки, щастя, радості і любові, нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток!

 

  Голова Балаклійської                                         Голова Балаклійської

  районної державної адміністрації                  районної ради

  І. Столбовий                                                      С. Масельський

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь