line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

4 лютого 2014 року відзначається Всеукраїнський день боротьби проти раку

На виконання в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М. провела засідання робочої наради з питання щодо проведення профілактики та лікування онкологічних захворювань населення Балаклійського району.

 

IMG 0143"Основним завданням медичних працівників є забезпечення виявлення захворювань на ранніх стадіях, зниження числа візуальних форм захворювань, підвищення медичної грамотності серед населення. Для вирішення цих завдань створені виїзні бригади профільних спеціалістів", - зазначила в своїй доповідіголовний лікар КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня Рязанцева Н.М.

Станом на 01.01.2014 на диспансерному обліку з приводу злоякісних захворювань перебуває 2279 осіб. Впродовж 2013 року вперше зареєстровано 107 осіб з візуальними формами злоякісного новоутворення, з них 7 осіб - в занедбаних стадіях.

Перше місце по локалізації займають злоякісні новоутворення шкіри та легенів – по 36 хворих, друге місце – злоякісні новоутворення молочної залози – 28 жінок, третє місце – рак шлунку –23 особи.

Для ранньої і своєчасної діагностики онкологічних захворювань в центральній клінічній районній лікарні проводяться мамографічне обстеження, фіброгастроскопічні обстеження шлунку, рентгеноскопічні обстеження шлунково-кишкового тракту.

При підозрі на онкологічні захворювання та передракову патологію хворі направляються до Харківського онкологічного консультативного центру, де проводяться сучасні методи хірургічного, променевого, хіміотерапевтичного та імунологічного лікування.

"Впровадження в систему охорони здоров’я району сімейної медицини також являється важливою ланкою в системі профілактики, своєчасного виявлення та лікування онкопатології, що дає змогу більш досконало вивчати структуру захворювань серед населення з урахуванням спадкової схильності, професійних впливів, вікових особливостей", - повідомила присутнім головний лікар КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Руденко М.О.

IMG 0146Підводячи підсумки наради, заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М. наголосила на тому, що для попередження та своєчасного виявлення онкологічних захворювань, використовуючи місцеві засоби масової інформації, медичним працівникам слід посилити роботу щодо пропаганди здорового образу життя, необхідності своєчасного звернення до лікаря при перших ознаках хвороби.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь