line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Центр створено, попереду його розвиток

На виконання в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’яголова районної державної адміністрації Столбовий І.М. ознайомився з роботою КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико – санітарної допомоги" та провів зустріч з трудовим колективом закладу.

IMG 4545За словами головного лікаря районного центру Руденко М.А., функціонування закладу дозволяє вирішувати кадрове забезпечення первинної ланки, покращання матеріально-технічного забезпечення, а головне – це вдосконалення маршруту пацієнта та прискорення отримання хворими медичної допомоги.

До складу центру входять 14 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 26 фельдшерсько-акушерських пунктів, штатна чисельність – 323 одиниці. На сьогодні складна ситуація з лікарськими кадрами: при штатній чисельності 75 одиниць фактично працює 41 лікар.

На утримання центру на поточний рік передбачається майже 12 млн. грн. У цьому році збільшиться розмір заробітної плати медичних працівників, які надають первинну медичну допомогу, за рахунок підвищення надбавки за безперервний стаж роботи та за обсяг і якість виконаних робіт. Також передбачається субвенція з державного бюджету на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування гіпертонічних хвороб.

IMG 4541Голова райдержадміністрації Столбовий І.М. звертаючись до медперсоналу, наголосив, що спеціалісти первинної ланки завжди найближче до людей і від того, яке буде ставлення до пацієнтів, в цілому складатиметься враження про медичну галузь і владу на місцях. Він також акцентував, що на районному, так і на місцевому рівнях докладатимуться максимальні зусилля щодо зміцнення матеріально-технічної бази. Для цього залучатимуться як бюджетні, так і спонсорські кошти підприємств.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь