line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині дуже багато зроблено для розвитку онкологічної служби

Про це в ході наради з обговорення реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров'я, зокрема в напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань заявив заступник голови ОДА Ігор Шурма.

Він зазначив, що за останні три роки за підтримки обласної влади на Харківщині було дуже багато зроблено для виконання завдань Президента України щодо профілактики та лікування онкологічних захворювань і для розвитку онкологічної служби.

«Онкологічний диспансер вже отримав статус центру. У штаті онкоцентру 111 лікарів - висококласних онкологів, 8 докторів наук і професорів, понад 60 кандидатів наук. На базі цього закладу працює 6 профільних кафедр Харківського національного медичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти, інших медичних вузів, а також потужні медичні лабораторії різних вищих навчальних закладів», - підкреслив він.

Також Ігор Шурма додав, що в регіоні оновлюється парк діагностичного обладнання. Зокрема, для своєчасного виявлення онкологічної патології закуповується сучасна ультразвукова та рентген-апаратура.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь