line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відлуння події

IMG 3322З нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в рамках проголошення Президентом України В.Ф. Януковичем 2014 року – Роком учасників бойових дій на території інших держав біля Меморіалу загиблим балаклійцям відбувлось урочисте покладання квітів та мітинг, який зібрав громадськість, учнівську молодь, представників підприємств, організацій та установ. Вулицею міста проїхала військова техніка, урочистою ходою пройшли учасники бойових дій та ветерани Афганістану.

IMG 3367Тисячі солдатів колишнього Радянського Союзу пройшли жорстоке пекло десятилітньої кровопролитної війни, серед яких і жителі нашого району.
Далеко від рідної землі вони з честю виконували свій інтернаціональний обов’язок, відстоювали справедливість, захищаючи мир і спокій. Своїм подвигом, прикладом справжньої самовідданості, патріотизму, чесності, високого морального духу зробили крок у безсмертя.

 

IMG 3370З промовами та зі словами вдячності землякам перед присутніми виступили: голова Балаклійської районної державної адміністрації Іван Столбовий, голова Балаклійської міської ради Олександр Літвінов, народний депутат України Олег Буховець, помічник народного депутата України Дмитра Добкіна Ганна Таран, голова Балаклійської районної Спілки ветеранів Афганістану Юрій Мойсеєнко.

"Сьогодні ми вшановуємо пам'ять людей, які воювали в Афганістані, в ім'я нашого майбутнього, для того, щоб усі пам'ятали, як багато крові було пролито, багато життів було втрачено. Наша основна задача зробити все, щоб ця пам'ять була вічною, а героїзм, який був виявлений в ті роки став прикладом для нашого підростаючого покоління. Теплими словами вдячності дякую нашим землякам, ветеранам локальних війн, за чесне виконання військової присяги при виконанні інтернаціонального обов’язку в інших державах. Ваш життєвий шлях – яскраве втілення вічних ідеалів мужності, доблесті та благородства. 2014 рік оголошений Главою Держави роком учасників бойових дій на території інших держав, що свідчить про значну увагу Президента України Віктора Федоровича Януковича до вирішення проблем афганського руху" - звернувся до ветераінв-афганців голова райдержадміністарції Столбовий І.М.

  IMG 3413Грамотами Балаклійської райдержадміністрації та районної ради за активну діяльність з питань захисту воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів війни, сімей загиблих воїнів та учасників бойових дій, за участь у вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану було нагороджено Балаклійську районну Спілку ветеранів Афганістану і учасників бойових дій у Республіці Афганістан. За відстоювання інтересів воїнів-інтернаціоналістів, вагомий особистий внесок у військово-патріотичне виховання молоді грамотами від Народного депутата України Олега Буховця та подяками від Народного депутата України Дмитра Добкіна були нагороджені учасники бойових дій.

IMG 3443Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять балаклійців, які не повернулися з війни до рідного дому, пішли з життя від тяжких ран, та поклали живі квіти на плити Меморіалу з викарбуваними іменами героїв. По закінченні мітингу в районному Будинку культури відбувся тематичний концерт.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь