line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Запитував увесь район

Минулої середи слухачі районного радіо, зателефонувавши до студії ТРК «Оріана», мали змогу поставити свої запитання голові районної державної адміністрації Івану Столбовому. Подаємо розмову, яка відбулась у форматі «прямої телефонної лінії».

 

 

 

 

 

 

Доброго дня, Іване Михайловичу, до Вас звертається пенсіонерка з Балаклії. Я дитина війни, маю судові ухвали щодо виплати коштів, але рішення суду Пенсійний фонд не виконує, зверталася з цього приводу до Верховної Ради України, але безрезультатно.

  — Ці кошти в останні три роки і, на жаль, на поточний 2014 рік у Державному бюджеті України не передбачені.

Мене звати Микола Олексійович, я ветеран праці – 50 років стажу, дитина війни, інвалід, маю потребу в придбанні слухового апарата.

  — Наші лікарі обов’язково Вас обстежать і допоможуть підібрати необхідний слуховий апарат.

До Вас звертаються від імені жителів Балаклії, які проживають біля старого райвиконкому на площі Ростовцева. Ми просимо перенести контейнери для сміття у більш зручне місце.

  — Балаклійський «Житлокомунсервіс» дослухається до вашого прохання і врахує пропозиції населення.

Вас турбує Олександра Єгорівна, скажіть, будь ласка, коли почне працювати плавальний басейн?

  — Дякую за запитання, я особисто давно також займаюся цим питанням і як керівник району, і як депутат Харківської обласної ради. У Програмі соціально-економічного розвитку Харківщини в цьому році передбачено 5,2 млн. грн. на ремонт нашого басейну, у разі потреби вишукаємо резерви з місцевого бюджету, але все залежить від того, як працюватиме бюджетна система країни, тобто Державне казначейство. Сподіваємось на позитивний результат для всього нашого 30-тисячного міста.

Це Вам телефонують з Веселого. У нас таке прохання: нещодавно біля приміщення пошти зробили нові східці, за що спасибі, але було б зручно, якби поставили перила.

  — Я почув ваше прохання і обов’язково допоможу вирішити це питання.

Іване Михайловичу, до Вас звертається Ольга Петрівна з селища Нафтовиків. Зверніть, будь ласка, увагу на наше селище в плані благоустрою і доріг.

  — Коли я вивчав бюджет міста на поточний рік, разом зі своїми заступниками ми поставили завдання перед міською радою: врахувати потреби не тільки центру міста, а й селища Нафтовиків. У цьому році продовжимо ремонт покрівель, доріг, тротуарів. Крім цього, будемо організовувати разом з жителями суботники для наведення порядку.

Доброго дня, Вас турбують з вулиці Південної, допоможіть нам з вуличним освітленням.

  — Ваше питання беремо на контроль і будемо вирішувати разом з міською радою.

Я живу в Лагерях, зараз у нас немає жодної аптеки, доводиться їздити за ліками до міста. Чи можна щось вирішити?

  — У відповідності до нових умов ліцензування, під аптеками й аптечними пунктами мають бути відповідні площі. Будемо шукати приміщення, яке відповідає вимогам, і там відкривати аптеку.

Іване Михайловичу, я є опікуном над інвалідом, який залишився без ортопедичного взуття, чи можете допомогти?

  — Ваше прохання я попрошу вирішити спеціалістів управління соціального захисту, вони вам допоможуть.

До Вас звертається Алла Володимирівна з Пришиба, від імені всіх жителів хочемо подякувати Вам і керівникам району за будівництво дитячого садка. А запитання в нас таке: коли відкриється заклад і для дітей якого віку?

  — Зробимо все можливе, щоб відкриття відбулося в цьому році. Точну дату назвати ще не можу – це пов’язано з необхідністю завершити всі проектні умови, закупити обладнання, інвентар тощо. У закладі буде дві групи для дітей, яким незабаром іти до школи. Але якщо буде потреба, працюватимемо над відкриттям додаткової групи.

У мене три роки тому помер чоловік, я підготувала документи на його заощадження, але гроші так і не отримала.

  — Ми звернемось до керівництва «Ощадбанку» в нашому районі, і вони нададуть Вам відповідь.

Вас турбують із Пришиба з приводу автобусного сполучення: з грудня великий автобус нам замінили на маленький, звідси проблеми, особливо у пільговий день, по середах.

  — Я цю ситуацію знаю, ми працюємо з перевізниками, щоб у великі села направляли автобуси відповідної місткості, тож сподіваюсь, що ситуація скоро виправиться.

Доброго дня, Вам телефонують з Асіївки. Іване Михайловичу, скажіть, чи буде надалі виплачуватись державна дотація за вирощування великої рогатої худоби?

  — Так, буде. У Державному бюджеті на поточний рік ці кошти передбачені. Програма підтримки селян за вирощування худоби діятиме і в 2014 році.

Дякуємо. А можна ще запитання? У нашому селі великі проблеми з мобільним зв’язком.

  — Ми знаємо про цю проблему, вона також відома в області. Це пов’язано з роботою веб-камер під час виборів, тому свої пропозиції з цього питання ми передали до обласного центру. Робота з операторами мобільного зв’язку вже ведеться.

Вам телефонують з будинку по вулиці Жовтневій, 15. Справа в тім, що в нас великий будинок, а на тротуарі постійно стоять машини, для людей це дуже незручно.

  — Я зрозумів ваше питання й доручу міській раді розібратися в цій ситуації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь