line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Головне – турбота про людину

IMG 4568У приміщенні районної державної організації відбувся V Пленум районної організації ветеранів України. У заході прийняли участь голова районної державної адміністрації І. М. Столбовий, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації та керівники районних служб.

 

Про підсумки роботи за минулий рік та завдання організації на поточний період доповідав голова ради ветеранів О. М. Захаров. У своїй інформації він зазначив, що питання соціального захисту, покращання якості життя ветеранів завжди були й залишаються на першому плані в діяльності кожної первинки. Наразі на Балаклійщині проживають 22576 ветеранів, які на законодавчому рівні користуються пільгами, 170 осіб є інвалідами війни, 3529 людей до Дня Перемоги отримали щорічну грошову допомогу, 5 інвалідів війни отримали пільгові автомобілі.

Голови первинних ветеранських організацій Г. М. Щетенко, Л. Г. Яковлєва, А. О. Онопрієнко, Л. П. Демченко, В. І. Губенко у своїх виступах наголошували на взаємодії з місцевою владою, патріотичному вихованні молоді, питаннях медичного забезпечення тощо. Однак головним, для всіх без винятку, залишається належна підготовка до відзначення 70-річчя Великої Перемоги.

У своєму зверненні до учасників ветеранського форуму керівник району І. М. Столбовий наголосив, що на Балаклійщині жодного разу не виникала дискусія щодо ветеранських заслуг і здобутків, а місцева влада завжди максимально вирішує всі нагальні потреби організації ветеранів України.

За результатами роботи V Пленуму делегати ухвалили відповідні постанови, які будуть направлені в кожну первинну ветеранську організацію.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь