line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Минулого тижня перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О. провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

 

 

Під час засідання директор ДП „Балаклійське лісове господарство” Кіктьов М.І. доповів про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 31.01.2014 № 54 „Про попередження виникнення лісових пожеж в лісах Балаклійського району” та заборону спалювання бур’янів на сіножатях, випасах та біля приватних домоволодінь, сухої рослинності на болотах та озерах, пожнивних решток на орних землях.

Також до порядку денного засідання комісії було винесено питання захворюваності населення району на туберкульоз. Головний державний санітарний лікар району Пересічанська Т.В. акцентувала увагу присутніх на основних напрямках стабілізації ситуації з захворювання на туберкульоз в районі.

З іншого питання порядку денного "Стан впровадження на об’єктах підвищеної небезпеки району автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення" доповів заступник начальника Балаклійського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області Купченко Ф.Г.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь