line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Конкурси

Минулої суботи у великій залі Балаклійської дитячої музичної школи розпочався районний конкурс читців-аматорів «Вічно живе Тарасове слово». Організаторами конкурсу виступили сектор культури Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійська районна бібліотека для дітей.

 

 

Мета конкурсу полягала в подальшому розвитку художнього читання, вдосконаленні виконавської майстерності, виявленні та підтримці обдарованої молоді. На участь у конкурсі було подано майже 50 заявок, що свідчить про небайдужість учасників до власного творчого розвитку.

Конкурсанти натхненно читали твори великого Кобзаря та українських поетів, емоційно передаючи щирість та глибину поетичних рядків. Підготовлені ними презентації, відповідний музичний супровід та українське вбрання вказували на майстерність та артистичність виконання.

Концертна програма викладачів та учнів Балаклійської дитячої музичної школи підтримала святковий настрій глядачів. За рішенням журі переможцями конкурсу стали: Надія Більдій (Балаклійська ЗОШ № 6) – перше місце, Софія Швід (Балаклійській ліцей) – друге місце, Катерина Оліферовська (Жовтнівська сільська бібліотека-філія Асіївської сільради) та Євген  Чумачок (Балаклійська ЗОШ №1) –  третє місце. У номінації «Надія конкурсу» кращими були визнані Валентина Яковенко (Балаклійська ДМШ) та Олена Шаповал (Балаклійській ліцей), у номінації «За професійне мистецтво художнього читання» — Олег Третьяков (Гусарівська сільська бібліотека-філія), «За високий рівень виконавської майстерності» була відзначена Катерина Кузьміна (Балаклійська ДМШ), у номінації «Оригінальність, виразність та цілісність образу» — Катерина Афоніна (Балаклійська ДМШ).

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь