line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Наші переможці «Музичної Слобожанщини»

Обласний конкурс обдарованої молоді «Музична Слобожанщина» відбувся вже вдесяте, отже, він став ювілейним. Організатором цього свята юних талантів є Харківська гуманітарно-педагогічна академія. Учні шкіл естетичного виховання, учасники музичних гуртків і студій з обласного центру та районів області змагались у майстерності гри на музичних інструментах та співу.

Учні фортепіанного та вокально-хорового відділів Балаклійської дитячої музичної школи взяли активну участь у конкурсі. У номінації «фортепіано» лауреатом першого ступеня стала Лаура Манвелян (викладач Н. В. Волик). Багато нагород отримали наші вокалісти. Учні викладача Ю. М. Вороної та концертмейстера Н. В. Волик здобули призові місця в жанрі академічного вокалу: друге місце поділили Маргарита Іванова та Віолетта Павлюк, а на першому – Ганна Задорожко.

Вихованці викладача-методиста Т. А. Шерстюк досягли успіхів одразу в трьох номінаціях вокалу. Серед юних майстрів народного співу дипломом лауреата третього ступеня нагороджена Альона Шаповал. Особливо хочеться відзначити успіх Аліни Носенко, яка посіла почесне третє місце в номінації «естрадний спів» серед великої кількості учасників. Слід зазначити, що це перший успіх юної співачки як солістки. Неперевершеною була Надія Більдій, яка стала лауреатом першого ступеня в жанрі академічного вокалу.

Балаклійські таланти вкотре довели свій професійний рівень.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь