line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сім’я як основний елемент суспільства

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

 

 

 

Щасливі діти ростуть у дружній родині й під опікою щасливих батьків. Батьки присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їхнього щастя. Але, на жаль, у нашій державі є діти, які залишилися без любові та турботи батьків.

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, виникає тільки в небайдужих до чужого горя, душевно щедрих  людей.

Метою роботи служби в справах дітей Балаклійської районної державної адміністрації є забезпечення сім’єю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Сімейними формами виховання дітей, які залишилися без піклування батьків, є усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Усиновлення є найкращою з усіх можливих на сьогодні форм сімейного влаштування дітей, тобто прийняття їх у сім’ю на правах рідних. Опіка, піклування встановлюються для виховання дітей, які залишилися без батьківського піклування і перебувають у родинних зв’язках з потенційним опікуном чи піклувальником.

Опіка встановлюється над дітьми, які не досягли 14-ти років і залишилися без батьківського піклування. Піклування – над неповнолітніми з 14-ти до 18-ти років. Прийомна сім’я – сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, яка добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Діти мають рости в атмосфері сімейної любові, і ви можете врятувати їх від сирітської долі. Розпочніть свій шлях уже сьогодні, подаруйте любов і турботу тим, хто найбільше цього потребує!

Якщо ви маєте серйозні наміри та готові взяти дитину до себе в сім’ю, звертайтесь до служби в справах дітей Балаклійської районної державної адміністрації за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, каб. 114-115, тел. 5-44-85, 2-91-14.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь