line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Селекторна нарада

Перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О. прийняв участь у відоеселекторі Харківської обласної державної адміністрації з питання забезпечення виконання на території Харківської області Закону України "Про вибори Президента України".

 

 

 

З метою повного і безумовного виконання завдань, покладених чинним законодавством України на місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування районною державною адміністрацією проведена відповідна робота з підготовки до проведення позачергових виборів Президента України  25 травня 2014 року.

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації у постійній взаємодії з відповідальними особами установ, закладів та організацій, визначених Законом України “Про Державний реєстр виборців” проведена робота щодо уточнення і виправлення відомостей про виборців, в персональних даних яких виявлено неточності.

На виконання вимог статті 90 Закону України “Про вибори Президента України” органами місцевого самоврядування відведено місця та обладнано стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування проведена робота із забезпечення належних умов для діяльності окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 180 і дільничних виборчих комісій, що утворені в межах адміністративної території Балаклійського району.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь