line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Робочій візит в.о. заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Варченка І.Г. до Балаклійського району

З метою ознайомлення з соціальною та культурною сферою району з робочим візитом у Балаклійському районі перебував в.о. заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Варченко І.Г.

 

 

 

За участі голови райдержадміністрації Масельського С.І., директора Департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Перепелиці Д.І., заступника директора Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Кузнєцова Д.П. та голови Харківської обласної профспілки працівників АПК Байбакової Н.П. Іван Григорович ознайомився зі станом підготовки позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія" до проведення літнього оздоровлення дітей.

Як зазначила директор ПДЗОВ "Олімпія" Супрун О.Л. в ході проведення оздоровчої кампанії значна увага буде приділена дітям, які потребують соціальної уваги та підтримки – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти диспансерної групи, талановиті та обдаровані діти. Табір працює в три зміни. В цьому році перша зміна триватиме з 9-го по 29 червня, друга - з 4 липня по 24-те, третя - з 29 липня по 18 серпня.

Також підчас робочого візиту Іван Григорович ознайомився з роботою закладів культури - Балаклійським краєзнавчим музеєм та районним Будинком культури.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь