line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

 

Дорогі земляки, любі діти!

1 червня в Україні, як і в усьому світі, відзначається добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітвори, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

У всіх школах лунає останній дзвоник. Минув навчальний рік, який був особливо відповідальним, передусім, для першокласників та випускників. Щиро бажаємо тим, хто прощається зі шкільним життям, не помилитися з вибором професії та впевнено крокувати дорослим життям. А малечі – цікавих, наповнених приємними враженнями, канікул, щоб з новими силами та бажанням навчатись, повернувшись до школи 1 вересня.

Це свято — особливий день не тільки для маленьких, а й для всіх дорослих, які живуть та працюють заради щасливого майбутнього своїх дітей. На вас, любі діти, ми покладаємо великі надії, з вами пов’язуємо плани щодо розвитку рідної Балаклійщини. У цей святковий день щиро дякуємо всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей – навчає, лікує, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя. Особливу вдячність висловлюємо людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки.

Зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, материнської ласки, вірних друзів та гарного відпочинку під час літніх канікул!

 

 

Голова Балаклійської                                                      Заступник голови Балаклійської

 районної державної адміністрації                             районної ради

С. Масельський                                                                 В.Чуприн

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь