line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини - невід'ємна умова сталого економічного та соціального розвитку України.

 

 

 Кожен рік у Балаклійському районі після зимового періоду традиційно проводиться акція «За чисте довкілля», мета якої полягає у створенні сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, його збереження і охорони, забезпеченні санітарного та епідемічного благополуччя населення, у відновленні належної чистоти і порядку на території кожного населеного пункту району.

Під час проведення даної акції виконується значний обсяг робіт щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, дитячих та спортивних майданчиків, братських могил, прибирання та впорядкування вулиць, доріг, зокрема зупинок міського транспорту, тротуарів, очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах тощо.

Хочеться, щоб кожен мешканець району підтримував ініціативу і докладав хоча б мінімум власних зусиль, аби Балаклійський район завжди був чистим і охайним!

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal