line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Децентралізація державної влади

Голова Балаклійської районної державної адміністрації  Масельський С.І. прийняв участь у засіданні "круглого столу" з питання: «Про основні зміни в Конституції України щодо децентралізації державної влади» в Харківському регіональному інституті  державного управління НАДУ при Президентові України під головуванням заступника голови - керівника апарату Харківської облдержадміністрації  Хоми В.В.

 

У засіданні "круглого столу" також прийняли участь секретар Харківської міської ради О. Новак, голова постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування М. Тітов, директор ХарРІ державного управління НАДУ при Президентові України Л. Бєлова, директора Департаментів Харківської облдержадміністрації та голови райдержадміністрацій.

 

Під час засідання заступник голови - керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома зазначив, що реформування територіальної організації влади полягає у передачі повноважень, які виконували районні обласні адміністрації, виконавчим органам - районним та обласним радам.

 

«Визначення таких повноважень для органу місцевого самоврядування будуть достатніми для вирішення їх внутрішніх питань. Найголовніше питання - це питання бюджету, його формування, наповнення, використання коштів бюджету, заробляння грошей для місцевого бюджету і, відповідно, розподіл. Тут дуже важливо, щоб ті функції, які будуть передані органам місцевого самоврядування, використовувалися на благо територіальної громади. Це залежатиме від того, наскільки територіальна громада при виборі міського, сільського, селищного голови або депутатів підійде до цього процесу, наскільки вона буде не байдужа до виборів керівників органів місцевого самоврядування», - сказав Василь Хома.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь