line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Забезпечення у Балаклійському районі проведення призову громадян

В приміщенні райдержадміністрації проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування під головуванням Масельського С.І., голови районної державної адміністрації. Під час наради заслухано питання "Про заходи щодо забезпечення у Балаклійському районі якісно проведення призову громадян України на строкову військову службу у травні – липні 2014 року".

 

 

Як зазначив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Є.Мельник відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 14 жовтня 2013 року № 562/2013 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році” із змінами, внесеними Указом Президента України від 01 травня 2014 року № 447/2014 “Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави" Балаклійською районною державною адміністрацією проведена певна робота.

 

Робота районної призовної комісії організована відповідно до вимог керівних документів. Медична комісія працює в повному складі, забезпечена необхідними матеріалами та майном. Організаціями та підприємствами району, державними установами та органами місцевого самоврядування району здійснюється організаційна та матеріальна підтримка заходів щодо призову громадян району: здійснюється виділення транспорту за заявками райвійськкомату, виділяються працівники, здійснюється оповіщення призовників. Районною державною адміністрацією постійно підтримується взаємодія з районним військовим комісаріатом, вирішуються нагальні питання, які виникають в процесі проведення призову громадян району.    

 

"На даний час виконання завдань з призову громадян району на строкову військову службу є дуже складним. Це обумовлено складною суспільно-політичною ситуацією в нашій державі та в сусідніх регіонах зокрема, що безумовно накладае відбиток на цьогорічну призовну кампанію.  Але не зважаючи на ці складнощі, завдання з призову громадян на строкову військову службу буде виконано", - зазначив Євгеній Іванович.

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь