line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про організацію роботи по наведенню належного санітарного стану на території відповідних місцевих рад

Як зазначив під час семінар-наради з керівниками органів місцевого самоврядування начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури  районної державної адміністрації Ситнік О.П. робота по наведенню належного санітарного стану на території відповідних місцевих рад проведена на належному рівні.

 

Але на даний час є необхідність  залучення органами місцевого самоврядування сільськогосподарських підприємств до покосу трави на узбіччях місцевих доріг в межах своїх територій. Є позитивні приклади проведення цієї роботи, це стосується Червоногусарівської, Вербівської, Борщівської, сільських рад та інших місцевих ряд.

Також Олександр Петрович акцентував увагу присутніх на необхідності організації органами місцевого самоврядування роботи щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, впорядкування територій біля магазинів, ФАПів, клубів, пам’ятників, братських могил та інших об’єктів, а також в парках, скверах, залучаючи до цієї роботи підприємства, установи, організації та підприємців.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal