line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За допомогою електронного термінала

Минулого тижня в приміщенні реєстраційної служби Балаклійського районного управління юстиції Харківської області системними адміністраторами Державної реєстраційної служби України було встановлено термінали електронних черг.

 

За допомогою такого термінала громадянин може отримати чек з порядковим номером у черзі, ввівши на екрані номер паспорта. У свою чергу, державний реєстратор за допомогою програмного забезпечення має змогу провести прийом громадянина, викликавши його за порядковим номером чека. Про це спеціальна програма сповіщає в залі очікування на електронне табло, вказуючи черговий номер та номер оператора-держреєстратора.

 

За словами Юлії Онуфрієнко, в. о. начальника реєстраційної служби Балаклійського районного управління юстиції Харківської області, роботі термінала електронних черг є певні обмеження щодо кількості чеків на особу – на один паспорт видається лише два чеки. Тому відтепер один громадянин може надати тільки два пакети документів для державної реєстрації. Крім того, прийом заяв реєстраційною службою здійснюється з 9-ї до 13-ї години, тож наявність у людини чека не гарантує їй беззаперечний прийом державним реєстратором, а лише вказує на порядковий номер у черзі. Також Ю. Онуфрієнко наголосила на тому, що чек з порядковим номером у черзі діє протягом дня його отримання.

 

Дане нововведення допоможе жителям Балаклійщини у вирішенні питань щодо державної реєстрації речових прав та обтяжень на наявне в них нерухоме майно.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь