line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів розширену апаратну нараду

Голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів розширену апаратну нараду. У нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради Чуприн В.В., Балаклійський міський голова Літвінов О.М, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств комунальної власності, керівники територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Під час апаратної наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контроля використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, аналізу стану безробіття в районі та створення нових робочих місць, економії матеріально-технічних ресурсів та інші.

Степаном Івановичем було акцентовано увагу на організації та здійснення на території Балаклійського району призову громадян України на строкову військову службу у травні – липні 2014 року, соціальному захисті осіб, які прибувають до Балаклійського району з Луганської та Донецької областей, на укладенні додаткових угод договорів оренди земельних ділянок та проведення ямкового ремонту доріг в районі.

За результатами наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. надані доручення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal