line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вирішення проблем людей, які прибули на Балаклійщину з Донецької та Луганської областей на контролі районної державної адміністрації

IMG 8222Під головуванням Масельського С.І., голови районної державної адміністрації, проведено засідання районного координаційного центру з організації роботи щодо підтримки сімей, які виїжджають з території Донецької та Луганської областей.

 

 

IMG 8223Під час засідання членам районного координаційного центру розглядалось питання щодо проведення належної організаційної роботи з надання всебічної допомоги сім’ям, які виїжджають з території Донецької та Луганської областей до Балаклійського району. 

 

 

IMG 8218Станом на сьогодні до Балаклійського району прибуло 249 осіб, в тому числі 79 дітей. 13 осіб проживають у готелі міста, інші особи проживають у своїх родичів та знайомих. За рахунок бюджетних коштів та благодійної допомоги їм придбано продукти харчування, надано медичну допомогу, одна дитини-сирота направлена на оздоровлення в дитячий позаміський табір оздоровлення та відпочинку "Олімпія".

 

За підтримки Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради районним благодійним фондом ”Турбота” проводиться благодійна акція щодо  надання грошової допомоги сім’ям, які прибувають із Донецької та Луганської областей України та опинилися у скрутному матеріальному становищі й потребують всебічної допомоги.

 

У районному територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) проводиться збір продуктів харчування, медикаментів, одягу та предметів побуту для сімей, які прибувать з Луганської та Донецької областей. 

 

Як зазначив під час засідання координаційного центру Степан Іванович через районні засоби масової інформації буде проводитися постійне інформування населення про отримані та використані кошти та іншу допомогу, яка надійшла від мешканців району для підтримки мешканців зі східних областей України.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь