line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійці приймають жителів Слав’янська

IMG 8233Голова районної державної адміністрації С. Масельський та заступник голови районної державної адміністрації В.Панасенко за участі Бригадирівського сільського голови М. Букія відвідали родини, які прибули до Балаклійського району з міста Слав’янськ Донецької області. Залишити рідне місто й переселятись в інший регіон України їм довелося через загострення ситуації із проведенням антитерористичної операції на Донеччині.

 

Родини Тютюнників та Бахурець на даний час проживають у своїх родичів в с. Бригадирівка. Під час зустрічі йшлося про важливі та проблемні питання, з якими стикаються сім’ї, які прибувають зі східних областей України, а саме вирішення питання можливості отримання житла, медичної допомоги та соціальних послуг. Степан Іванович, вручивши родинам-переселенцям набори з харчових продуктіві товарів першої необхідності, пообіцяв посприяти у вирішенні питань з житлом, харчуванням, працевлаштуванням, медичним обслуговуванням, отриманням пенсійних та соціальних виплат, а також влаштуванням дітей до навчальних закладів району.

 

IMG 8235

IMG 8240

 

 

 

 

 

 

Вирішення питання надання допомоги особам, які прибувають із Донецької та Луганської областей України, знаходиться на постійному контролі районної державної адміністрації.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь