line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів розширену апаратну нараду 23.06.2014

Голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів розширену апаратну нараду. У нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, Балаклійський міський голова Літвінов О.М, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств комунальної власності, керівники територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Під час апаратної наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контроля використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, аналізу стану безробіття в районі та створення нових робочих місць, економії матеріально-технічних ресурсів та інші.

Особливу увагу Степан Іванович звернув на організацію та здійснення на території Балаклійського району призову громадян України на строкову військову службу у травні – липні 2014 року, соціальному захисті осіб, які прибувають до Балаклійського району з Луганської та Донецької областей, на продовженні роботи по укладенню додаткових угод договорів оренди земельних ділянок, наведенні належного санітарного стану на території відповідних місцевих рад.

За результатами наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. надані доручення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь