line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району

IMG 5204
Голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Іванович Масельський провів семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району.

 

 

IMG 5186
Під час семінару-наради порушувались питання щодо наповнення місцевих бюджетів, стану виконання Плану-графіку на 2012-2016 роки першочергового приймання документів, що належать до Національного архівного фонду України на зберігання в архівний відділ райдержадміністрації, стану підготовки структурних підрозділів КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років

Заступник голови районної державної адміністрації Валентина Михайлівна Панасенко проінформувала про організаційні заходи розміщення та соціального захисту осіб, які прибувають з Луганської та Донецької областей до району.

"Щоденно на територію Балаклійського району прибувають мешканці з Луганської та Донецької областей. Проводиться розміщення родин в готелях "Ювілейний", "Зірка" та на базі Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи. Багато громадян проживає у своїх рідних та близьких. Постійно надається матеріальна допомога. Мешканці Балаклійщини не стоять осторонь проблеми, яка склалась, та надають до Балаклійського територіального центру продукти харчування, предмети особистої гігієни, одяг, взуття, дитячі іграшки, які в подальшому передаються особам, що потребують допомоги" - зазначила заступник голови райдержадміністрації.

IMG 5190
Керівництвом району акцентовано увагу керівників органів місцевого самоврядування на необхідності організовувати надання благодійної допомоги мешканцями місцевих рад, громадянам, які прибули з Луганської та Донецької областей.

Під час семінару-наради юрисконсульт редакції видання "Державний службовець" Тетяна Анатоліївна Міхно ознайомила присутніх з останніми змінами в антикорупційному законодавстві України.

Далі у формі "запитання - відповідь" юрисконсульт надала роз’яснення учасникам семінару-наради.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь