line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ордери на квартири вручено працівникам пенітенціарної служби


Минулого тижня в селищі Жовтневому, Пришибської сільської ради, відбулася визначна подія: після здійснення реконструкції та капітального ремонту було відкрито гуртожиток для співробітників виправної колонії №17.

 

Для чотирьох родин це стало довгоочікуваним святом, адже вони отримали ордери на три- та двокімнатні квартири, розташовані в приміщенні гуртожитку. Також незабаром очікується «вливання» в колектив пенітенціарної установи нових працівників, молодих спеціалістів медичної служби, яким відразу буде надане сучасне житло. Для цього в гуртожитку вже створені всі необхідні умови, і чотири затишні кімнати, облаштовані за сучасними вимогами, очікують на нових господарів.

В урочистому зібранні, присвяченому відкриттю реконструйованого гуртожитку ВК №17, взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації В’ячеслав Тищенко, начальник управління пенітенціарної служби в Харківській області генерал-майор Олександр Крикушенко, голова Харківської обласної організації Всеукраїнського об’єднання профспілок персоналу органів установ державної пенітенціарної служби України Олег Плеханов та Пришибський сільський голова Степан Шевелін, працівники виправної колонії та жителі селища.

Зазначаючи важливе значення цієї події для співробітників виправної колонії, для яких, незважаючи на нелегку соціально-політичну ситуацію в країні, керівництвом пенітенціарної служби створюються всі необхідні умови для праці та вирішуються питання соціальної сфери, з вітальними словами до учасників зібрання звернулися Олександр Крикушенко, В’ячеслав Тищенко та Олег Плеханов. Зокрема, Олександр Крикушенко, пригадуючи часи, коли в минулому проходив службу на Балаклійщині, висловив слова подяки та гордості на адресу своїх земляків, які з гідністю несуть варту на пенітенціарній службі, та пообіцяв, що керівництво надалі буде робити все можливе для покращання соціальної сфери працівників. «Нині плануємо відкрити ще кілька відповідних гуртожитків у пенітенціарних установах області, адже, на жаль, ми велику увагу приділяємо комунально-побутовій сфері утримання спецконтингенту й іноді забуваємо про людей, які тут працюють і віддані службі», – зазначив генерал.

Із щирими побажаннями мирного неба над головою, подякою за турботу про працівників пенітенціарної служби, з вітаннями до новоселів звернувся В’ячеслав Тищенко, який висловив сподівання на подальшу співпрацю районної влади, органів місцевого самоврядування із керівництвом виправної колонії у вирішенні соціальних питань життєдіяльності установи та селища. Коментуючи трагічні події на сході України, В’ячеслав Олександрович сказав: «Палити і руйнувати набагато легше, ніж будувати та відновлювати соціальні об’єкти. Тому я, в першу чергу, хочу подякувати керівництву колонії і всім причетним до цієї благої справи. Хочу подякувати керівництву пенітенціарної служби області, адже зрозуміло, що без їхньої підтримки вона була б нездійсненна». Потім керівник вручив начальнику виправної колонії № 17 Олександру М’яких подарунок – сучасну пральну машину. Подарунки були і від обласного керівництва: Олександр Крикушенко вручив начальнику виправної колонії символічний ключ від гуртожитку та новий холодильник, а Олег Плеханов – телевізор.

Далі для новоселів настав довгоочікуваний момент: їм були вручені ордери на квартири. А після перерізання символічної стрічки, яке здійснили почесні гості, настоятелем Свято-Троїцького Храму с. Пришиб отцем Геннадієм та настоятелем Свято-Різдвяного Богородичного Храму сел. Андріївка отцем Іоаном була проведена церемонія благословення та освячення приміщення.

За коментарем Олександра М’яких, це приміщення з 1994 року не експлуатувалося і було майже зруйноване. Два роки тому керівництвом було прийняте рішення відбудувати його. За підтримки департаменту пенітенціарної служби були проведені реконструкція та капітальний ремонт, роботи здійснювалися власними силами працівників колонії, без залучення підрядників.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь