line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

«Я ніколи не сумнівався у співчутливості, сердечності і душевній щедрості балаклійців»

Завжди був певний, що війна – це минуле. Сучасне і майбутнє – це мир і злагода. Сьогодні мир похитнувся. Донеччина і Луганщина охоплені полум’ям війни. Слово «біженці», як і сімдесят з гаком років тому, знову увійшло в наш лексикон. Незважаючи на заходи щодо врегулювання ситуації в сусідньому з нами регіоні, вжиті на найвищому державному рівні, про згортання військових дій говорити поки що зарано.

 

Сепаратисти не вгавають, роздмухуючи вогонь війни, позбавляючи спокою тисячі людей. Рятуючи своє життя і життя своїх рідних та близьких, жителі Донецького регіону змушені шукати тимчасовий притулок деінде, в тому числі, і на нашій землі. На сьогодні Балаклійщина прихистила півтисячі своїх співвітчизників, серед них 114 дітей. Завдяки діяльності новоствореного Центру з допомоги переселенцям, вони забезпечені не тільки дахом над головою, а й усім необхідним, зокрема, продуктами, побутовими електроприладами, м’яким інвентарем. Я дуже вдячний усім, хто простягнув руку допомоги цим людям: підприємствам, організаціям, установам, комерційним структурам, бізнесменам, звичайним пересічним громадянам. Хай там що, але життя триває, і кожному, незалежно від обставин, потрібно піклуватися про хліб насущний. Співробітники пенсійного фонду вже оформили запити на 139 пенсійних справ, управління соціального захисту населення – на 41-у справу.

Я особисто спілкувався з тими, хто змушений був залишити обжиті місця, щоб уціліти самим і врятувати від погибелі своїх дітей. Вони озвучили мені свої нужди і проблеми. Вони готові засукати рукава, готові забезпечувати себе хлібом і тим, що до хліба. Але без нашої допомоги їм не обійтися. Я ще раз говорю спасибі кожному, хто допоміг ближньому, і сподіваюсь, що лави добровільних помічників розростатимуться. Відповімо терористам благородними вчинками. Життя неодноразово доводило: сторицею віддасться тому, хто щиро пожертвував дещицею.

С. Масельський,

голова Балаклійської районної державної адміністрації

 


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь