line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійщина вже прийняла 606 осіб зі східних областей України

Сьогодні в приміщенні районної державної адміністрації відбулася розширена апаратна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Масельського С.І. за участі начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств комунальної власності, керівників територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Під час апаратної наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контроля використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, аналізу стану безробіття в районі та створення нових робочих місць, економії матеріально-технічних ресурсів, ремонту доріг та інші.

Також в ході апаратної наради Степаном Івановичем було акцентовано увагу на питанні щодо підтримки громадян, які прибувають до Балаклійського району з Луганської та Донецької областей, а саме: розв’язання соціально-побутових проблем, отримання ними всіх видів державної соціальної допомоги, зокрема, пенсій, компенсацій, медичного обслуговування тощо. Керівник району зауважив, що в районі вживаються всі необхідні заходи щодо належного соціального захисту та підтримки громадянам, які приїхали зі східних областей України. На сьогодні таких осіб у Балаклійському районі перебуває 606 чол.

За результатами наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. надані доручення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь