line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Створення належних умов для торгівлі сільськогосподарською продукцією


Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тищенка В.О. проведено робочу нараду щодо створення належних умов мешканцям району для торгівлі сільськогосподарською продукцією власного виробництва на території Балаклійського ринку.

 

У нараді прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., Балаклійський міський голова Літвінов О.М., начальник Балаклійського районного управління Головного управління Держсанепідслужби у Харківській області, головний державний санітарний лікар Пересічанська Т.В., директор ТОВ «Балаклійський ринок» Н.І. Ковальова та заступник начальника Балаклійського РВ ГУМВС України в Харківській області, начальник громадської безпеки підполковника міліції Зінчук С.М.

Як було зазначено в ході наради, згідно з чинним законодавством та з метою створення безпечного руху транспортних засобів і пішоходів по вул. Жовтневій у м. Балаклія на ділянці від будівлі № 41 до будівлі № 47, частину вулиці Жовтневої, прилеглої до Балаклійського ринку, не можна виділити під розміщення торгівельної площадки, але на сьогоднішній день на території ринку існує достатня кількість вільних торгівельних місць для здійснення торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Тому, під час наради було прийнято рішення продовжити проведення відповідних заходів співробітниками районного відділу міліції разом з працівниками ринку щодо упорядкування місць торгівлі перед територією Балаклійського ринку та недопущення стихійної торгівлі з автотранспорту.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь