line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Надання допомоги сім’ям, які прибули зі східних регіонів України не припиняється

Голова районної державної адміністрації Масельський С.І. провів засідання районного координаційного центру з організації роботи щодо підтримки сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, Севастополя, Донецької та Луганської областей.

 

 

 Під час засідання районного координаційного центру обговорювалися питання забезпечення осіб, які прибувають до Балаклійського району, усім необхідним: житловими приміщеннями, продуктами харчування, водою, одягом, побутовими приладами тощо.

 

Як зазначив Степан Іванович, станом на сьогодні кількість громадян, які виїхали з Луганської та Донецької областей і тимчасово проживають в Балаклійському районі складає 750 осіб, з них 167 дітей.

 

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації на даний  час медичну допомогу надано 82 особам. Зроблено запити особових справ: Пенсійним фондом - 218, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації – 62. На облік до районної служби зайнятості поставлено 12 осіб.

 

Особам, які прибули зі східних областей України надано матеріальну допомогу, а саме з районного бюджету - 2000,0 грн., з районного благодійного фонду – 52900,00 грн. Також за рахунок благодійних коштів для переселенців, які мешкають у готелях "Ювілейний" та "Зірка," м. Балаклія, придбано пральну машину, дві електроплити, електрочайники та посуд. Балаклійській Дитячій юнацькій спортивній школі також було придбано за благодійні кошти водонагрівач та пральну машину.

 

"Не дивлячись на поступове покращення ситуації на сході нашої країни, переселенці продовжують приїжджати і завдання влади забезпечити їх соціальний захист", - наголосив керівник району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь