line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулася нарада з підготовки до 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

Голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів робочу нараду щодо організації підготовки та проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 23-ї річниці Дня незалежності України, 91-ї річниці утворення Балаклійського району та 351-ї річниці заснування міста Балаклія.

 

Степан Іванович наголосив, що День Державного Прапора України та День Незалежності – це загальні національні свята, які є символом єдності українського народу. Відзначення 23-ї річниці Незалежності України – важлива подія державного значення, – зазначив очільник району.

 

Згідно із затвердженим планом заходів з підготовки та відзначення в районі 23-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України учасники наради обговорили ряд питань щодо належного забезпечення святкування.

 

Степан Масельський акцентував увагу присутніх на необхідності вжиття додаткових заходів з благоустрою територій, святкового оформлення населених пунктів району з використанням державної символіки та встановлення Державних Прапорів України на всіх адміністративних установах, організаціях та підприємствах, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та місць поховання осіб, які загинули у боротьбі за незалежність України, воїнів, полеглих у боях за її свободу, організації та проведення культурно-мистецьких та спортивних заходів за участю дітей та молоді.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal