line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Розширена апаратна нарада у голови райдержадміністрації. 04.08.2014

Голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів розширену апаратну нараду. У нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради Чуприн В.В., Балаклійський міський голова Літвінов О.М, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств комунальної власності, керівники територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Під час апаратної наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контроля використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, аналізу стану безробіття в районі та створення нових робочих місць, економії матеріально-технічних ресурсів, ремонту доріг та інші.

 

Також, в ході апаратної наради Степан Іванович зазначив на необхідності проведення посиленого контролю за виконанням протипожежних заходів в районі, особливо на території ДП "Балаклійське лісове господарство", та забезпечення безпеки та охорони життя людей на водних об’єктах району.

 

За результатами наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. надані доручення.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь