line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про забезпечення належного протипожежного стану в лісах на території району

IMG 9941Сьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Масельського С.І. пройшла нарада з питання забезпечення належного протипожежного стану в лісах на території району.

 

 

 

IMG 9919У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., керівники органів місцевого самоврядування, начальник відділу цивільного захисту у Балаклійському районі Головного територіального управління МНС у Харківській області Черепаха С.І. , представники ДП "Балаклійське лісове господарство", районних засобів масової інформації.

 

Як повідомив присутнім в ході наради завідувач сектору надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Тарасенко Ю.В. в Балаклійському районі проводиться відповідна робота щодо запобігання виникнення лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2014 року. Дане питання знаходиться на постійному контролі районної комісії з питань ТЕБ і НС. Розроблені, затверджені та доведені до виконавців мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж на території ДП "Балаклійське лісове господарство" та оперативний план гасіння великих лісових пожеж у районі. Також, з метою запобігання виникнення лісових пожеж з 1 квітня по 25 жовтня 2014 року заборонено доступ населення та транспортних засобів у хвойні насадження.

 

IMG 9928Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації Масельський С.І. акцентував увагу присутніх на необхідності проведення роз’яснювальної роботи ДП "Балаклійське лісове господарство" та керівниками органів місцевого самоврядування району серед населення щодо забезпечення пожежної безпеки в лісових масивах району, а саме: заборони спалювання бур'янів на сіножаттях, випасах та біля приватних домоволодінь, сухої рослинності на болотах та озерах та поживних решток на орних землях.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь