line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Головою райдержадміністрації Масельським С.І. проведені співбесіди з керівниками комунальних підприємств району

Сьогодні, 7 серпня, головою райдержадміністрації Масельським С.І. проведені співбесіди з керівниками комунальних підприємств щодо підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств спільної власності територіальних громад Балаклійського району за І півріччя 2014 року.

 

 

У заході прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., Балаклійський міський голова Літвінов О.М. та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. 

 

Одним з головних питань, яке порушувалось під час співбесід з комунальними підприємствами - це економія споживання енергоносіїв. Як зазначив Степан Іванович, комунальним підприємством Балаклійської районної ради "Балаклійське підприємство теплових мереж" необхідно провести відповідну роботу з питання модернізації  котелень, які опалюються природним газом, що дозволить значно скоротити споживання природного газу підприємством теплопостачання. Також голова райдержадміністрації Степан Масельський акцентував увагу присутніх на необхідності оповіщення населення району через друковані засоби масової інформації та місцеве радіомовлення про підвищення тарифів на газ та теплопостачання з метою своєчасного оформлення населенням пільг та субсидій.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal