line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійський шиферний комбінат відзначає 10-річний ювілей

IMG 0037Сьогодні відбулись урочисті збори трудового колективу товариства з обмеженою відповідальністю "Балаклійський шиферний комбінат". 

 

 

 

 

IMG 0018У святковому заході прийняли участь та  привітали колектив підприємства з 10-річним ювілеєм та Днем будівельника голова Балаклійської районної державної адміністрації Масельський С.І., та  депутати Харківської обласної ради Столбовий І.М. і Немикіна Л.П.

 

 

 

IMG 0110Вітаючи колектив комбінату з професійним святом голова районної державної адміністрації Степан Масельський висловив слова подяки  та побажав працівникам підприємства міцного здоров"я, благополуччя, достату і миру на Балаклійщині та Україні.

 

 

 

 

IMG 0031За вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі району Степан Іванович нагородив дипломом "Гордість Балаклійщини" засновника комбінату, депутата Балаклійської районної ради Градобоєва О.В., а кращих працівників підприємства Почесними Грамотою та Подякою Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради. Також за високі досягнення в розвитку будівельної галузі та розробку виробництва кольорового шиферу Степан Іванович вручив медаль та диплом лауреата премії імені академіка М.С.Буднікова Академії будівництва України Градобоєву Олегу Володимировичу.

 

Від імені голови Харківської обласної ради  Чернова С.І. за вагомий особистий внесок в розвиток будівельної галузі в Харківській області, за сумлінну та плідну працю, та з нагоди Дня будівельника депутат Харківської обласної ради Іван Столбовий виконав почесну місію та вручив кращим працівникам підприємства Почесні Грамоти і Подяки Харківської обласної ради.

 

IMG 0009IMG 0068IMG 0140


 

Детальніше: ТОВ "Балаклійський шиферний комбінат" заснований у 2004 році та є одним з найбільших підприємств України з виробництва цементної продукції. Комбінат є основним постачальником шиферу на території Східної України.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь