line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Апаратна нарада 18.08.2014

Голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів розширену апаратну нараду. У нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради, Балаклійський міський голова Літвінов О.М., начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств комунальної власності, керівники територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

 

Перед початком апаратної наради Степан Іванович представив нового начальника відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації Швід Світлану Анатоліївну, яка до цього обіймала посаду методиста з навчальних дисциплін та виховної роботи районного методичного кабінету відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації.

 

Під час апаратної наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контроля використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, аналізу стану безробіття в районі та створення нових робочих місць, економії матеріально-технічних ресурсів та інші.

 

Особливу увагу Степан Іванович звернув на організаційних заходах щодо підготовки навчальних закладів району до нового навчального року та завчасного зарахування дітей шкільного віку, які прибули з Донецької та Луганської областей,  до шкіл  Балаклійського району. На сьогодні таких дітей на Балаклійщині перебуває 120 чол., з них 5 дітей вже зараховано до навчальних закладів району.

 

За результатами наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. надані доручення.

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь