line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні, 1 вересня у тридцяти семи загальноосвітніх начальних закладах Балаклійського району пролунали перші дзвоники

 

IMG 2600Сьогодні, 1 вересня у тридцяти семи загальноосвітніх начальних закладах Балаклійського району пролунали перші дзвоники та пройшли перші уроки у новому навчальному році.

 

 

 

IMG 2467Цьогоріч у гості до свята «Дня знань» у Балаклійському ліцеї завітали голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна та депутат Харківської обласної ради Іван Столбовий.

 

 

IMG 2476Вітаючи школярів з новим навчальним роком голова райдержадміністрації С.Масельський побажав всім міцного здоров’я, творчого натхнення, успіхів та щоденного руху вперед до нових вершин у знаннях. 

 

 

 

«Коли я дивлюсь на наших прекрасних дітей, радіє душа. Радіє тому, що ми відзначаємо це чудове свято під світлим, а головне, мирним небом Балаклійщини. На жаль, сьогодні не відкрилися триста шкіл Донецької та Луганської областей і діти там не сядуть за парти. Але діти, які вимушено переселилися, знайшли допомогу на Балаклійщині, і вони будуть отримувати знання в школах нашого району. Для цього створені всі необхідні умови. Я бажаю всім гарного настрою, мирного неба, щастя, благополуччя і здоров’я всім!», - зазначив Степан Іванович.

 

IMG 2504Шановні гості вручили кожному учневі ліцею на згадку про цей прекрасний день у подарунок флешки, а кожному дев’ятому класу були подаровані фотоальбоми, щоб усі яскраві миті навчання отримали свою розповідь мовою фотографій.

 

 

 

 

IMG 2415IMG 2451

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal