line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Апаратна нарада у голови райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Степан Масельський провів щопонеділкову апаратну нараду із керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

 

Також у нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації та Балаклійський міський голова.

 

Під час наради було розглянуто нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації. Зокрема, обговорено поточні питання соціально-економічного розвитку району, виконання бюджетів усіх рівнів, виплати заробітної плати, державних соціальних допомог та пенсій.

 

Також в ході апаратної наради очільник району особливу увагу приділив стану розрахунків суб’єктів господарської діяльності району за оренду землі та впровадження енергозберігаючих технологій з метою економного використання бюджетних коштів на опалення. Степаном Івановичем було акцентовано увагу на питанні щодо постійного моніторингу умов проживання переселенців, які прибувають до Балаклійського району з Луганської та Донецької областей. На сьогодні на Балаклійщині таких осіб перебуває 1552 чол., з них 342 дитини.

 

Після детального обговорення порушених питань голова райдержадміністрації Масельський С.І. дав відповідні доручення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal