line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування

IMG 0520Сьогодні голова районної державної адміністрації Масельський С.І. провів семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

IMG 5701В роботі семінар-наради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В., заступник голови районної ради Чуприн В.В., відповідальні працівники районної державної адміністрації, районної ради та представники районних засобів масової інформації.

 

На порядок денний семінар-наради було винесено ряд актуальних питань про виконання місцевого бюджету, здійснення необхідних організаційних заходів щодо матеріально-технічного забезпечення виборчого процесу відповідно до закону "Про вибори народних депутатів України", про проведення ветеринарних заходів по вакцинації великої рогатої худоби та інших тварин проти сказу та інші.

 

Про виконання місцевих бюджетів Балаклійського району за січень-серпень 2014 року та перспективи виконання до кінця року проінформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Гололобова Л.Г.

 

Керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В. акцентувала увагу присутніх на виконанні вимог постанов ЦВК від 26.01.2012 № 18 та від 19.01.2012 № 5 щодо матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій, які будуть діяти на території району під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, зазначивши, що відповідно до Постанови ЦВК України від 06.09.2014 № 858 "Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26жовтня 2014року" утвореноокружну виборчу комісію з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 178, в складі якого також Барвінківський, Близнюківський, Первомайський райони, місто Первомайськ з центром м. Балаклія. Також на території району буде утворено 59 виборчих дільниць із яких 3 спеціальні. Для забезпечення належної їх роботи Постановами ЦВК встановлені вимоги до приміщень та норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями.

 

Також в порядку контролю за підсумками проведення семінар - наради з керівниками органів місцевого самоврядування від 12.06.2014 були розглянуті питання щодо організації роботи по наведенню належного санітарного стану на території відповідних місцевих рад та стану створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в районі.

 

 

Голова райдержадміністрації Степан Масельський підвів підсумки роботи семінар-наради та визначив основні пріоритетні напрямки роботи міської, селищних та сільських рад.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь